تبلیغات
بهترین آهنگهای دهه 70 و 80 میلادی - بهترین های کوروش یغماییمن همه ی آهنگهای کوروش یغمایی رو انتخاب کردم . البته نظر و سلیقه ی شخصیمه . این سه تا با ذائقه ی من جور در اومد .

کوروش یغمایی گیتاریست، نوازنده، خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده ایرانی است که در سال ۱۳۲۵ زاده‌شده، همچنین وی در ماشین خانه آرادان در همان محله ای که محمود احمدی نژاد متولد شده است، بزرگ شده است . همچنین در رشتهٔ جامعه‌شناسی تحصیل کرده‌است. او از معدود نوازندگان و خوانندگان ایرانی است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ از ایران خارج نشدند. اگرچه پخش صدای او در ایران به مدت هفده سال ممنوع بود، اما او به فعالیت موسیقی در ایران ادامه داد.

کوروش یغمایی بانی و بنیانگذار موسیقی سبک راک در ایران است. به همین دلیل به وی لقب پدر و سلطان راک ایران داده شده‌است. کوروش یغمایی موسیقی راک را همگام با بانیان این نوع موسیقی در جهان یعنی گروه‌های رولینگ استونز و بیتلز وارد ایران کرد و موسیقی راک ایرانی را بنیان نهاد. در این راه برادرانش کامران و کامبیز یغمایی نیز با وی همراه بودند.

گل یخ
کوچه
باغ
گل یخ :

 

دانلو مستقیم

دانلود ازمدیافایر
دانلود از پرشین گیگ


باغ:دانلود مستقیم
دانلود از مدیافایر
دانلود از پرشین گیگکوچه :


دانلود مستقیم
دانلود از مدیافایر
دانلود از پرشین گیگبرچسب ها : کوروش یغمایی ، گل یخ ، کوچه کوروش یغمایی ، باغ کوروش یغمایی ، kourosh yaghmayi ، بهترین های وروش یغمایی ،